{* *}
Logo Hörmann
Naše hodnocení na najisto.cz
Tel. 234 123 101  Mob. 777 302 950
Již 22 let na trhu

ico01Sekční vrata Bubeneč Praha 6 prodej servis

Bezpečná jsou lepší, s inovativními integrovanými dveřmi bez vysokého prahu

Systémová řešení

Sekční vrata se otevírají nahoru. Tím se vytváří místo před a za vraty. Díky důmyslným systémům kování garážových vrat se křídlo vrat odsune pod stropem, souběžně se střechou nebo kolmo u stěny. Průjezd otvorem vrat zůstává zachován.

Pohony a ovládání sekčních průmyslových vrat jsou vyvíjena a vyráběna přímo společností Hörmann. Tím je zaručena optimalizace chodu a vysoká spolehlivost vrat.

Díky jedinečné šíři programu jsou sekční průmyslová vrata Hörmann vhodná jak pro průmyslové objekty, tak pro objekty u kterých je vyžadován špičkový design.

Sekční průmyslová vrata

Vrata SPU 40 - správné rozhodnutí pro vytápěné haly

U vrat SPU 40 má dvoustěnné vratové křídlo konstantní tloušťku 42 mm. Silné izolační jádro ocelových lamel vrat ze 100% bezfreonové polyuretanové tuhé pěny dává velmi dobrou hodnotu tepelné izolace.  Vrata DPU 40 mají tloušťku dokonce 80 mm. Jsou vhodná pro prostory s vysokými tepelnými rozdíly.

 

Vratové křídlo s dokonalou dlouhodobou ochranou

Žárově pozinkovaný materiál a přilnavý polyesterový základní nátěr chrání optimálně proti vlivům povětrnosti. A díky doplňkovému designu Stucco nebo Micrograin je vratové křídlo mnohem odolnější než v případě hladkého povrchu. Povrch lamel vrat SPU 40 je na vnitřní straně šedobílý (podle RAL 9002). Na vnější straně jsou barevné odstíny podle vzorníku.

Moderní hliníková vrata

Vrata s lamelami tvořenými z hliníkových profilů a různých výplní jsou vrata, která v různých variantách splňují náročné designové požadavky.

Integrované dveře bez prahu – plnohodnotné průchozí dveře

Integrované dveře bez prahu snižují riziko pracovního úrazu. Velmi nízký práh vrat má zaoblené hrany.