Logo Hörmann
Naše hodnocení na najisto.cz
Tel. 234 123 101  Mob. 777 302 950
Již 22 let na trhu

ico01Posuvné brány Praha montáž servis prodej

Vjezdové brány posuvnéVjezdová vrata a brány, branky a ploty jsou dodávány v provedení a rozměrech dle projektu nebo přání zákazníka. Nejběžněji používaná konstrukce je založena na nosném rámu z ocelových profilů v kombinaci s výplní ze dřeva, plastových profilů (v barvě bílé nebo s polepem imitace dřeva v odstínech tmavý dub, zlatý dub, modrá a zelená), ocelových profilů, kovových dekorativních prvku nebo plechů, popř. je možné dodat pouze nosný rám bez výplně s pojezdovým, kotvícím nebo jiným nutným příslušenstvím.

Vjezdové brány posuvnéKřídla vjezdových vrat, ale také zahradních bran, lze dle požadavků zákazníka prosklít nebo vybavit vstupními dvířky. Je to praktické zejména u vrat do průjezdů, kde je možné předpokládat častou frekvenci procházení.

Povrchová úprava je rozmanitá a závislá na použitém materiálu, od dodávky v základové barvě, přes úpravu běžnými barvami a laky, až po pokovení a nástřiky plastovými a vypalovanými barvami.

Vjezdové brány posuvnéVšechny dodávané typy vjezdových vrat a bran lze zautomatizovat pomocí vhodného motoru a elektroniky umožňující dálkové ovládání.

Posuvné vjezdové brány a vrata jsou standardně dodávány ve dvou provedeních, pojezdové a nesené. Vzhled a použité materiály u obou dodávaných typů posuvných bran může být stejně rozmanitý.

Vjezdové brány posuvnéRozdíl mezi oběma typy je pouze v konstrukčním řešení a standardně dodávaných rozměrech. Nesené brány jsou běžně dodávány do délky 7 m, pojezdové až do délky 13 m. U bran větších rozměrů je nutné počítat s větší časovou i finanční náročností.

Nesené (samonosné) posuvné vjezdové brány jsou neseny na zvláštním profilu a podvozcích a pohybují se volně nad terénem, který může být i nerovný nebo svažitý. Mohou být umístěny prakticky v libovolné výšce nad jeho úrovní.

Pojezdové posuvné vjezdové brány jsou opatřeny vodícími kolečky s drážkou a kolejnicí ve tvaru hrany, aby bylo zabráněno v co největší míře možnosti případného zanešení dráhy pohybu a tím ke stížení otevírání brány.

Také pojezdové posuvné brány lze vyprojektovat a vyrobit tak, že se dají použít v mírně svažitém terénu, avšak zde již v mnohem větší míře závisí na jejich rozměrech, provedení a hmotnosti.

Vjezdové brány posuvnéVjezdové brány posuvnéVjezdové brány posuvné